Skip to main content

Wyjazd turystyczno techniczny do „ZAKOPANEGO”

Oddział Warszawski SEP zaprasza na wyjazd turystyczno techniczny do „ZAKOPANEGO” :
PRAGA - WIEDEŃ – BRATYSŁAWA – ZAKOPANE
w dniach 09/10 - 13.06 2024 r.

Wyjazd z Warszawy 09.06 24 r. (niedziela) o godz. 10,00, przyjazd do Pragi z postojami po drodze około 20,00, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg - chcący mogą po kolacji „pójść w miasto”.

1 dzień:  Po śniadaniu,  wypoczęci po podróży zaczynamy zwiedzanie Pragi z przewodnikiem:
Klasztor Strahowski, Pogorzelec, Loreta, Hradczany, Ogrody Królewskie, Zamek Praski, Katedra św. Wita, Mala Strana, Most Karola, Rynek Starego Miasta, Ungelt, Dom Miejski, Ovocny Targ, Uniwersytet Karola, Plac Wacława. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień:    Po śniadaniu wyjazd do WIEDNIA. Wjazd na wzgórze Kahlenberg - miejsce gdzie Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń z Turkami. Zwiedzanie z przewodnikiem: Ring, Stare Miasto z pomnikiem Johana Straussa w Parku Miejskim, pomnik Mozarta, Plac Marii Teresy i budynek Parlamentu, Ratusz Miejski, Uniwersytet Wiedeński; Ogród Różany z pomnikiem cesarzowej Sissi, Pomnik Jana Gutenberga, spacer reprezentacyjnym deptakiem Wiednia – Kärtnerstrasse, katedra św. Szczepana, dom Hundertwassera. Przejazd do Bratysławy, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:   Po śniadaniu zwiedzanie BRATYSŁAWY.  Dla chcących zwiedzanie elektrowni wodnej o mocy 720MW w miejscowości Gabćikovo/Ćunovo (około 40 km od Bratysławy) pozostali zostają w Bratysławie. Wyjazd do Zakopanego.
Zakwaterowanie w hotelu, Wieczorem uroczysta obiadokolacja bankietowa z muzyką i alkoholem?

4 dzień:    Po śniadaniu przejazd na baseny termalne Gorący potok.  Wyjazd w drogę powrotną

Orientacyjna cena wyjazdu :         1.980 zł/os. - / dla członków  OW SEP możliwe dofinansowanie  /

Cena zawiera:

-  przejazd komfortowym autokarem VDL Futura wyposażonym w lodówkę, WC, BAREK z kawą i herbatą, nowoczesną klimatyzację, nowoczesny sprzęt DVD

- 3 noclegi w hotelach (pokoje 2 - 3 osobowe z łazienkami),

- 3 śniadania, 3 obiadokolacje w tym jedna uroczysta z muzyką na żywo ,

- ubezpieczenie KL, NNW,   opieka pilota podczas całej trasy,

- licencjonowany przewodnik w Pradze, Wiedniu, Bratysławie.

- bilety wejściowe na baseny.

Cena nie zawiera biletów wstępu do Zamku Praskiego (350 CZK bilet normalny, 175 CZK ulgowy) - biuro podróży nie ma wpływu na zmianę cen biletów.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.

Wszelkich informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje,

Jerzy Kaflik   tel.    609 667 201       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz pytania, chcesz zapisać się na egzamin lub skorzystać z naszych usług?