W dniach 28.05-11.06 2017r. Koło Naukowe Stowarzyszenia Elektryków Polskich zorganizowało wraz z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Warszawskiej wymianę studencką wspólnie z Uniwersytetem w Aachen. Polskę odwiedziło 7 studentów, którzy w tak krótkim czasie mieli możliwość zwiedzenia części Warszawy oraz Krakowa, a także zapoznania się z historią Obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Oprócz tego studenci ...

W dniach 28.05-11.06 2017r. Koło Naukowe Stowarzyszenia Elektryków Polskich zorganizowało wraz z Wydziałem Elektrycznym Politechniki Warszawskiej wymianę studencką wspólnie z Uniwersytetem w Aachen. Polskę odwiedziło 7 studentów, którzy w tak krótkim czasie mieli możliwość zwiedzenia części Warszawy oraz Krakowa, a także zapoznania się z historią Obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Oprócz tego studenci odwiedzili takie obiekty przemysłu Polskiego jak:

  • Laboratorium Wysokich Napięć Wydziału Elektrycznego PW,
  • Laboratorium w Narodowym Centrum Badań Jądrowych,
  • Elektrociepłownia Siekierki,
  • Huta Warszawa,
  • TRUMPF Huettinger.

W imieniu Koła Naukowego SEP jak i Wydziału Elektrycznego PW serdecznie podziękowania za możliwość zwiedzenia powyższych obiektów składa Przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich nr 231 przy Politechnice Warszawskiej Adam Jopek.